Uzmanfoni.com

Uzman Aramanın Yeni Adresi.

Uzmanfoni, freelancer uzmanlar ile küçük ve orta ölçekli firmaları bir araya getiren pazaryeridir.

%15 Komisyon oranı ve Ofiste Eş zamanlı çalışma imkanı ile rakiplarinden sıyrılan Uzmanfoni‘de başlıca Grafik Tasarım,İnternet Reklamcılığı,Yazı ve Çeviri,Yazılım&Teknoloji,Video&Animasyon,Ses&Müzik ve İş&Yönetim konularında yetenekli uzmanlara sahiptir.

 

Uzmanfon Komisyon Oranları Nedir?

 

Freelancer uzmanların en çok düşündükleri şey iş yaparken daha fazla kazanmaktır. Doğal olarak tam zamanlı işe girmeyip evde çalışmanın rahatlığını süren freelance uzmanlar, çalışırken kazanmak ve daha az komisyon oranı vermek istemektedirler. Bu yüzden muadil sitelerdeki profillerinden müşterilere ulaşmakta ve onlarla Skype üzerinden iletişimlerini devam ettiririp, muadil siteleri bypass etmektedirler. İşte bu olguyu kırmak istiyoruz;

 

Düşünün çok az komisyonla 2 tarafın haklarını sağlayan, yeri geldiğinde bir araya getirip eş zamanlı çalışma imkanı veren bir platformda böyle birşeyi yapar mıydınız? Bence hayır.. İnsanları böyle farklı arayışlara iten tabiyki yüksek komisyon oranlarıdır. Düşünsenize 300 TL’lik iş yaptınız ve 90 TL komisyon vereceksiniz. Sizin zamanınız gitmiş, özel yaşantınızdan feragat etmektesiniz, buna karşılık kendinize değil bir nevi aracı muadil sitelere çalışmaktasınız.

Uzmanfoni.com’de yazı ve çeviri hizmetleri de önemli bir yere sahiptir.

Gelin hep birlikte bu çarkı kıralım ve daha çok kazanın,

 

NEDEN UZMANFONİLİ OLUN;

  • %15 Komisyon Bedeli
  • Freelancer Dostu, Freelancerları koruyan bir platformdur.
  • Yüksek bütçeli işlerde ofiste birlikte çalışma imkanı
  • Kullanımı Kolay, Fonksiyonel bir platform
  • Yetenekli tasarımcıların da olduğu elit bir platform

 

Peki Nasıl Daha Çok Para Kazanırım?

Öncelikle yetenekli olmanız ve tecrübeli olmanız gerekmektedir.. Uzmanfoni olarak hedefimiz yüksek profilli uzmanlardır.

Daha sonra; profilinize bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir.

İlan oluştururken daima açıklayıcı ve net olun. Size ait olmayan referansları asla ve asla kullanmayın, bu Uzmanfoni’den uzaklaştırılmanıza sebep olacaktır.

Uzmanfoni geliştirdiği platform ile uzmanları bir üst çıtaya taşımaktadır. Uzmanlara ait etkili bir profil sayfası ile birlikte müşteri ile eş zamanlı çalışabilecekleri bir platform sunmaktayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir