Makaleyaz.Net

Makale Alım & Satım Platformu..

Son zamanların en çok ihtiyaç duyulan web argümanlarından olan içerik ; artık alıcı ve satıcıyı bir çatıda buluşturan Makaleyaz.Net içerisinde kolaylıkla alınabilir ve satılabilir.

50 üzerinde kategorisi ve yüzlerce hazır makale, web sitesi sahipleri yanı sıra internet projeleri için makale ihtiyaçlarını giderebileceğiniz platformumuz sayesinde, dilerseniz serbest zamanlı bir yazar olarak makalelerinizi satabilirsiniz de.

Özgün makale ihtiyacı elbette, başta arama motorlarında anahtar kelimelerinde üst sıralara çıkmaya çalışan siteler için gözardı edilemez bir gerçek. Aynı zamanda, sürekli güncellenen ve faydalı bilgileri takipçilerine , üyelerine sunan web siteleri biliniyor ki günden güne kitlelerini genişletmekteler.

Kolay üyeliği sayesinde, birkaç dakika içerisinde makalelerinizi sisteme göndermeye başlar ve onaylandıktan sonra satışını izleyebilirsiniz. Aynı zamanda, içerik ihtiyacı olan üyelerin yazarlarımızdan özel teklifler alabileceği makale siparişi sistemi de aktif olarak kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde, dilediğiniz içerik için ilan açabilir, yazarların cazip tekliflerini toplayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir